-8%

Vox WM 1051 D

12.990,00 ден

Машина за перење

Нема залиха

SKU: 8606019604547 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 5 кг
15 програми, одложен старт
Бројот на превртување на центрифугата 1000 во минута
Сигурносно заклучување, eco-logic систем, заштита од протекување, греач од никел,
брзо перење (15 минути)
Енергетска класа: D
Систем за препознавање на дефекти
Систем за контрола на работата
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 497 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

5 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.