-14%

Vox WM 1060 YT

12.890,00 ден

Машина за перење

По нарачка

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 6 кг
15 програми, одложен старт
1000 вртежи во минута
Сигурносно заклучување, eco-logic систем, заштита од протекување, греач од никел,
голем дисплеј, брзо перење (15 минути)
Енергетска класа: А+++
Годишна потрошувачка на енергија: 151 kWh
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 77 dB
Димензии (ШxВxД): 641 x 881 x 547 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

6 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.