-8%

Sharp ESHFH914AW3EE

20.990,00 ден

Машина за перење

Нема залиха

SKU: 4974019975733 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 9 кг
15 програми
1400 вртежи во минута
Инвертер мотор
Копче за одложување, копче за старт/пазуа, копче за лесно пеглање, функција за предперење, функција за брзо перење
Сигурносно заклучување, Eco-logic систем, заштита од истекување, антиалергиска програма, контрола за количина на пената
Wave cabinet – намалување на бучавата, погодна опција додека перете навечер или во текот на ноќта
Unbalance контролен систем – оптимални перформанси на перењето
Енергетска класа: А+++
Годишна потрошувачка на енергија: 155 kWh
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 78 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 557 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Капацитет

9 kg

Производител

Sharp

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.