Vox WM 1410 YT1

21.490,00 ден

Машина за перење

По нарачка

SKU: 8606019603373 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 10 кг
15 програми
1400 вртежи во минута
Копче за прилагодување на температурата за перење, копче за брзина на вртежите, копче за старт/пауза
Антиалергиска програма, греач од никел, брзо перење (15 минути), брзо перење (60 минути)
Енергетска класа: А+++
Годишна потрошувачка на енергија: 236 kWh
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 77 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 582 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

10 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.