Vox WM 1070 SYT

15.490,00 ден

Машина за перење

Нема залиха

SKU: 8606019603335 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 7 кг
15 програми, екран
1000 вртежи во минута
Копче за температура и центрифуга, копче за одложен старт, копче за старт/пауза
Волумен на барабанот: 45 л
Дијаметар на вратата: 440 mm
Годишна потрошувачка на енергија: 172 kWh
Сигурносно заклучување, греач од никел, брзо перење (15 минути), брзо перење (60 минути)
Unbalance контролен систем – оптимални перформанси на перењето
Индикатор за циклусно перење, заштита од излевање
Енергетска класа: А+++
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 76 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 497 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

7 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.