-11%

Sharp ESHFA7123W2EE

14.190,00 ден

Машина за перење

Нема залиха

SKU: 4974019943749 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 7 кг
15 програми
1200 вртежи во минута
Копче за одложување, копче за старт/пазуа, копче за температура, функција за екстремно брзо перење од 15 мин.
Сигурносно заклучување, Eco-logic систем, заштита од истекување, индикатор за преостанато време
Unbalance контролен систем – оптимални перформанси на перењето
Енергетска класа: А++
Годишна потрошувачка на енергија: 195 kWh
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 79 dB
Димензии (ШxВxД): 845 x 597 x 527  mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Капацитет

7 kg

Производител

Sharp

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.