Vox WM 1060 YTD

14.490,00 ден

Машина за перење

Нема залиха

SKU: 8606019604578 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 6 кг
15 програми
1000 вртежи во минута
Копче за температура, копче за брзина на вртежите, копче за одложен старт, копче за старт/пауза
Волумен на барабанот: 44 л
Дијаметар на вратата: 440 мм
Потрошувачка на енергија по циклус: 0.874 kWh
Aqua-logic систем, сигурносно заклучување, брзо перење (15 минути), брзо перење (60 минути)
Unbalance контролен систем – оптимални перформанси на перењето
Дисплеј, индикатор за циклусно перење, систем за детектирање на грешки
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 497 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

6 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.