Vox WM 1495 YT1Q

20.490,00 ден

Машина за перење

Нема залиха

SKU: 8606019603366 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 9 кг
15 програми
1400 вртежи во минута
Копче за прилагодување на температурата за перење, копче за брзина на вртежите, копче за антиалергиско плакнење, копче за старт/пауза
Греач од никел, брзо перење (15 минути), брзо перење (60 минути)
Unbalance контролен систем – оптимални перформанси на перењето
Индикатор за циклусно перење
Волумен на барабанот: 61 l
Дијаметар на врата: 470 mm
Енергетска класа: А+++
Годишна потрошувачка на енергија: 215 kWh
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 78 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 582 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

9 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.