Vox WM 1065 SYTQ

12.990,00 ден

Машина за перење

Нема залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 6 кг
15 програми
1000 вртежи во минута
Копче за прилагодување на температурата за перење, копче за брзина на вртежите,
копче за одложување, копче за старт/пауза
Антиалергиска програма, Eco-logic систем, брзо перење (15 минути), брзо перење (60 минути), сигурно заклучување
Unbalance контролен систем – оптимални перформанси на перењето
Индикатор за циклусно перење
Волумен на барабанот: 41 l
Дијаметар на врата: 440 mm
Енергетска класа: А+++
Годишна потрошувачка на енергија: 151 kWh
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 77 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 467 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

6 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.