Vox WM 1080 SYT

16.490,00 ден

Машина за перење

Нема залиха

SKU: 8606019603342 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 8 кг
15 програми, екран
1000 вртежи во минута
Копче за температура и центрифуга, копче за одложен старт, копче за антиалергиско перење и за пред перење
Волумен на барабанот: 54 л
Дијаметар на вратата: 440 mm
Годишна потрошувачка на енергија: 194 kWh
Сигурносно заклучување, греач од никел, брзо перење (15 минути), брзо перење (60 минути)
Енергетска класа: А+++
Индикатор за циклусно перење
Заштита од излевање
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 557 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

8 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.