-12%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 960 ден месечно.

Vox WM 1275 YTQ

16.390 ден

Машина за перење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602529 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Капацитет: 7 кг
15 програми, одложен старт
1200 вртежи во минута
Сигурносно заклучување, eco-logic систем, заштита од протекување, греач од никел,
голем дисплеј, брзо перење (15 минути)
Енергетска класа: А+++
Годишна потрошувачка на енергија: 172 kWh
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 79 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 527 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

7 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.