-15%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1230 ден месечно.

Vox WM 1480 T2 Inverter

20.990 ден

Машина за перење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602369 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Капацитет: 8 кг
15 програми, одложен старт
1400 вртежи во минута
Копче за температура, копче за предперење, анти-алергиско копче за плакнење, копче за старт/пауза
Aqua-logic систем, антиалергиска програма, ладно перење 20 °C, сигурносно заклучување,
супер голем дисплеј, брзо перење (15 минути)
Индикатор за преостанто време, индикатор за циклусно перење, заштита од протекување
Unbalance контролен систем
Волумен на барабанот: 55 л
Дијаметар на вратата: 470 мм
Електронски контролен систем
Енергетска класа: А+++ (-20%)
Годишна потрошувачка на енергија: 155 kWh
Бучава: перење – 50 dB, центрифуга – 74 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 557 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

8 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.