-15%

Vox WM 5051

11.490,00 ден

Машина за перење

Нема залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 5 кг
15 програми, одложен старт
500 вртежи во минута
Сигурносно заклучување, eco-logic систем, заштита од протекување, греач од никел,
брзо перење (15 минути)
Енергетска класа: А++
Годишна потрошувачка на енергија: 147 kWh
Бучава: перење – 54 dB, центрифуга – 71 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 881 x 547 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

5 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.