Vox WM 1270 T1 G

18.490,00 ден

Машина за перење

Нема залиха

SKU: 8606019602376 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 7 кг
15 програми, одложен старт
1200 вртежи во минута
Сигурносно заклучување, aqua-logic систем, заштита од протекување, греач од никел,
голем дисплеј, брзо перење (15 минути), unbalance котролен систем
Индикатор за преостанато време, индикатор за грешки во системот, индикатор за циклусно перење
Волумен на барабанот: 49 л
Диаметар на вратата: 440 мм
Енергетска класа: А+++
Годишна потрошувачка на енергија: 172 kWh
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 79 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 527 mm
Боја: сива
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

7 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.