Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1140 ден месечно.

Sharp ESHFH814AW3EE

19.490 ден

Машина за перење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 4974019975672 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Капацитет: 8 кг
15 програми
1400 вртежи во минута
Инвертер мотор
Копче за одложување, функција за предперење, функција за брзо перење, контрола за количина на пената
Сигурносно заклучување, Eco-logic систем, заштита од истекување, антиалергиска програма
Wave cabinet – намалување на бучавата, погодна опција додека перете навечер или во текот на ноќта
Unbalance контролен систем – оптимални перформанси на перењето
Волумен на барабанот: 55 l
Дијаметар на врата: 470 mm
Енергетска класа: А+++
Годишна потрошувачка на енергија: 155 kWh
Бучава: перење – 50 dB, центрифуга – 74 dB
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 557 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Капацитет

8 kg

Производител

Sharp

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.