-14%

Vox WM 1082 Y

15.990,00 ден

Машина за перење

Нема залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 8 кг
15 програми, одложен старт
1000 вртежи во минута
Сигурносно заклучување, eco-logic систем, заштита од излевање, греач од никел, брзо перење (15 минути)
Енергетска класа: А+++
Годишна потрошувачка на енергија: 194 kWh
Димензии (ШxВxД): 597 x 845 x 557 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

8 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.