Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1140 ден месечно.

Vox WM 1490 YTQ

19.490 ден

Машина за перење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603359 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Капацитет: 9 кг
15 програми
1400 вртежи во минута
Копче за прилагодување на температурата за перење, копче за брзина на вртежите, копче за одложување,
копче за лесно пеглање, копче за старт/пауза
Греач од никел, брзо перење (15 минути), брзо перење (60 минути), сигурно заклучување
Unbalance контролен систем – оптимални перформанси на перењето
Индикатор за циклусно перење
Волумен на барабанот: 59 l
Дијаметар на врата: 440 mm
Енергетска класа: А+++
Годишна потрошувачка на енергија: 215 kWh
Бучава: перење – 58 dB, центрифуга – 79 dB
Димензии (ШxВxД): 641 x 889 x 640 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Капацитет

9 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.