Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1930 ден месечно.

Vox VF 3715 IXF

32.990 ден

Вертикален замрзнувач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605339 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Боја: Inox
Класа на енергија: F
Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот: 280 л
Тип на контрола: Електронски
LED екран: Да
Внатрешен замрзнувач: 7 фиоки
Годишно потрошена енергија (kWh): 311 kWh
Капацитет на замрзнување: 13 кг
Климатска класа: T / SN
Најниска температура на околината на која уредот работи: -15°C
Нето капацитет на уредот: 280 л
Ниво на бучава: 41 dB
Реверзибилна врата: Да
Систем за ладење: No Frost
Систем за одмрзнување: Автоматски
Сретство за ладење: R600a
Режим за брзо замрзнување: Да
Анти-бактериска заштита: Да
Нето тежина: 68 кг
Висина: 1860 мм
Вкупна тежина: 74 кг
Длабочина: 650 мм
Количински товар (40ftHC контејнер): 72 ком
Ширина: 595 мм

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.