Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 530 ден месечно.

Vox VF 1200

8.990 ден

Вертикален замрзнувач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019604783 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Вертикален замрзнувач
Волумен: 63 л
Ентериер на замрзнувачот: 3 фиоки
Механичка контрола
Статичен систем за ладење
Мануелен систем за одмрзнување
Потрошувачка на енергија годишно: 168 kWh
Бучава: 43 dB
Димензии (ШxВxД): 480 x 821 x 510 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.