Vox GF 100

9.990,00 ден

Хоризонтален замрзнувач

Нема залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Хоризонтален замрзнувач
Капацитет: 99 л
Ентериер на замрзнувачот: 1 корпа
Технологија: Антибактериска заштита
Климатска класа: T / ST / N / SN
Гас: R600a
Најниска температура на работење: -15 °C
Ниво на бучава: 41 dB
Потрошувачка на енергија (годишно): 168 kWh
Време на чување на храната во случај на прекин на електрична енергија: 30 h
D тип цевка за ладење
Амортизирана врата
Лесно чистење на ентериерот
Други бенефиции: Индикатори за моќност, работа и аларм
Димензии (В x Ш x Д): 85 x 56.5 x 52.3 cm

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.