Vox VF 1200 F

9.990,00 ден

Вертикален замрзнувач

Нема залиха

SKU: 8606019604783 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Вертикален замрзнувач
Капацитет: 63 л
Ентериер на замрзнувачот: 3 фиоки
Механичка контрола
Статичен less frost систем за ладење
Мануелен систем за одмрзнување
Ниво на бучава: 41 dB
Потрошувачка на енергија (годишно): 168 kWh
Димензии (Ш x В x Д): 480 x 821 x 510 mm
Боја: бела

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.