-16%

Gorenje FH301CW

20.490,00 ден

хоризонтален замрзнувач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782429439 Категории: ,

Опис

Енергетска класа F
Волумен на комората за длабоко замрзнување 303 l
Функција за брзо замрзнување не
FreezeProtect -15°C
да
Годишна потрошувачка на електрична енергија (kWh) 291
Разладно средство (гас) R600a
Димензии (Ш х В х Д), мм 1080 х 850 х 740
Тежина, КГ 30
Боја бела
Додатоци 2 корпи
Дополнителни функции лед осветлување
брзо замрзнувње
индикатор за висока температура во комората
клуч на вратата
EcoMode
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.