-14%

Vox M 20

4.790,00 ден

вградна рерна

Нема залиха

SKU: 8606107345291 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Работен напон 230V~ 50Hz
Номинална влезна моќност(микробранови) 1050 W
Номинална излезна моќност(микробранови) 700 W
Капацитет 20 L
Дијаметар на ротационата чинија 255 mm
Димензии (Ш х В х Д), мм 440 x 330 x 259
Тежина, КГ 10
Дополнителни функции 5 степени на моќ
внатрешност од не ’рѓосувачки челик
функции за брзо одмрзнување на храна
Гаранција 24 месеци
Документи упатство за употреба

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.