-19%

Gorenje ICM2000SP

4.290,00 ден

Индукциска плоча

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782450983 Категории: ,

Опис

Тип на плоча Индукциска плоча
Начин на управување TouchSelect: сензорско управување на температурните зони
Зони на готвење 1
Моќност на зоните на готвење (W) 2000
Приклучна моќ (W) 2000
Димензии (Ш х В х Д), мм 280 x 65 x 350
Боја црна
Дополнителни функции Тајмер
Индикатор за вклучување
Флексибилно поставување на моќност
Child lock сигурносно заклучување
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.