-12%

Gorenje ICM2000SP

4.290,00 ден

Стаклокерамичка плоча

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782450983 Категории: ,

Опис

Тип на плоча индукциска стаклокерамичка плоча
Начин на управување на допир
Зони на готвење 1
Моќност на зоните на готвење (W) 2000
Приклучна моќ (kW) 2
Димензии (Ш х В х Д), мм 280 x 65 x 350
Тежина (кг) 2,3
Боја црна
Дополнителни информации 10 нивоа на моќност
лесно чистење
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.