-15%

Gorenje RF4141PS4

16.990,00 ден

комбиниран фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782407673 Категории: ,

Опис

Енергетска класа F
Волумен на ладилникот 165
Волумен на комората за длабоко замрзнување 41
Функција за брзо замрзнување не
Бучава, dB 40
Годишна потрошувачка на електрична енергија (kWh) 221
Материјал емајлиран челик
Број на ѕвездички 4
свежа храна
Димензии (Ш х В х Д), мм 580 х 1485 х 567
Тежина, КГ 39
Боја бела
Додатоци 3 стаклени полици
сад за јајца
Дополнителни функции EcoMode
променлива трана на врати
лед осветлување
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.