-16%

Gorenje FH21FPW

15.990,00 ден

хоризонтален замрзнувач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782551239 Категории: ,

Опис

Енергетска класа F
Волумен на комората за длабоко замрзнување 198 l
Функција за брзо замрзнување не
FreezeProtect -15°C
да
Годишна потрошувачка на електрична енергија (kWh) 250
Разладно средство (гас) R600a
Димензии (Ш х В х Д), мм 802 х 854 х 559
Тежина, КГ 30
Боја бела
Додатоци 2 корпи
Дополнителни функции лед осветлување
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.