-12%

Gorenje MO20E2W

5.890,00 ден

Вградна микробранова

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782175404 Категории: ,

Опис

Моќност 800 W
Капацитет 20 L
Тежина КГ 15
Контрола Механичка
Димензии (Ш х В х Д) 451 х 257 х 343
Дополнителни функции Микробранова печка со грил
Essential линија
AquaClean функција
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.