-2%

Микробранова печка Gorenje MO20E1W

5.590,00 ден

Нема залиха

SKU: 3838782175374 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Волумен 20L
Нивоа на моќност 5
Максимална моќност на микробрановата 800 Wме
Димензија на ротирачката чинија 270 mm
Бучност 60 dB(A)
Димензии (Ш х В х Д), мм 451 x 257 x 343
Приклучна моќ 220-240 V
Тежина, КГ 11
Дополнителни функции Механичко управување
Ротирачка стаклена чинија
AquaClean функција
Одмрзнување според време или тежина
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.