Vox MWH-M33B

3.990,00 ден

Микробранова печка

Нема залиха

SKU: 8606019601300 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Микробранова печка
Моќност – 700 W
Капацитет на рерна – 20 л.
Механичка контрола
Отварање на врата – лево
5 степени на моќ, внатрешност од не’рѓосувачки челик, функции за брзо одмрзнување на храна
3Д дистрибуција на бранови
Фреквенција на работа – 2450 MHz
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.