-9%

Vox GD 23 B

7.490,00 ден

Микробранова печка

Нема залиха

SKU: 8606019603151 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Микробранова печка
Дигитална контрола
Моќност: 1000 W
Моќност на скарата: 1250 W
Капацитет на рернa: 23 л
Дијаметар на стаклен тањир: 270 мм
Автоматско мени со 8 различни програми
Одмрзнувањето зависи од големината на порцијата
Сигнал за завршување на програмата
Дистрибуција на 3D бранови, внатрешно светло, LED дисплеј, заштита за деца
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.