-13%

Vox GD 203 B

13.490,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019608712 Категории: ,

Опис

Капацитет на рерната 20 л
LED екран да
Контрола Дигитален
Моќ на микробранови 750 W
Моќ на скарата 1000 W
Сигнал за завршување на програмата Да
Скара Да
Функционални тастери Елегантен дизајн, брзо одмрзнување (по тежина и време)
Автоматско мени 8 различни програми
Заштита за деца Да
Нето тежина 13.6 кг
Димензии (ШxВxД) 33.7 x 59.5 x 38.5 цм
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.