-17%

VOX MWH -M19

4.490,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019606756 Категории: ,

Опис

Капацитет на рерната
20 л
Моќ на микробранови
700 W
Сигнал за завршување на програмата
Да
Заштита за деца Не
Нето тежина 6,5 кг
Димензии (ШxВxД) 45.8 x 32.9 x 26.7
Боја бела
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.