Gorenje GV631E60

23.490,00 ден

Машина за перење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782478345 Категории: ,

Опис

Машина за миење садови
Капацитет: 13 комплети
Самочистечки филтер
Тајмер за одложено миење до 24 часа
Целосна внатрешност од Инокс
Потрошувачка на ел. енергија 0.93 kWh
Бучност 47dB
A+ енергетска класа
Димензии (ШxВxД): 59.6×81.7×55.6 cm
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.