-11%

Vox LC T8

15.790,00 ден

Машина за садови

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Енергетска класа А +
Капацитет (комплети) 6
Број на програми 5
Температура (°C) 40-45-50-60-70
Потрошувачка на енергија при стандарден циклус (kWh) 0,61
Потрошувачка на вода при стандарден циклус (L) 6,5
Бучава (db) 49
Димензии (Ш X В X Д), MM 550x438x500
Тежина, КГ 26,5
Програми Quick 30min/40°C, ECO, Normal 55°C, Daily 60°C, Intensive 70°C
Боја Бела
Дополнителни функции Скриен греен елемент
Заштита од поплавување при чистењето
Одложен почеток 2h/4h/8h
Показател за недостатокот од сол
Опција за таблети
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.