-8%

Gorenje GS520E15S

22.990,00 ден

Машина за садови

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782574467 Категорија:

Опис

Енергетска класа A++
Капацитет (комплети) 9
Број на програми 5
Температура (°C) 65/60/45/35
Потрошувачка на енергија при стандарден циклус (kWh) 0,7
Потрошувачка на вода при стандарден циклус (L) 9
Бучава (db) 47
Димензии (Ш X В X Д), MM 448 x 845 x 600
Тежина, КГ 36,5
Боја Сива
Дополнителни функции Брзa програмa
Интензивно миење
Заштита од прелевање: Целосен AquaStop
Преклопувачки носачи за чинии во долната корпа
Индикатор на одбраната програма
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.