Vox LC 4745 IX

16.490,00 ден

Машина за миење садови

По нарачка

SKU: 8606019603427 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 10 комплети
7 програми, одложен старт 1-19h
Температури: 40, 50, 60, 65°C
Енергетска класа: А++, Еко
Филтер од нерѓосувачки челик, скриен греач
Брзо миење (30 минути), сигурносно заклучување, копче за старт/пауза
Индикатор за циклусно перење, индикатор за плакнење, индикатор за делумно перење, индикатор за преостанато време
Собирање на преградите за паници во долната корпа
Горната корпа може да се подесува
Корпа за прибор за јадење
Потрошена вода при стандарден циклус: 11 л
Потрошeна енергија за циклус: 0,73 kWh
Осигурувач: 10 А
Бучава: 52 dB
Димензии (ШxВxД): 450 x 850 x 598 mm
Боја: сива
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.