-11%

Gorenje GS62040S

24.990,00 ден

Машина за садови

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782411366 Категорија:

Опис

Енергетска класа A++
Капацитет (комплети) 13
Број на програми 5
Температура (°C) 60/44/40
Потрошувачка на енергија при стандарден циклус (kWh) 0,93
Потрошувачка на вода при стандарден циклус (L) 11
Бучава (db) 47
Димензии (Ш X В X Д), MM 850 x 600 x 600
Тежина, КГ 39,2
Боја Сива
Дополнителни функции Заштита од прелевање: Целосен AquaStop
Одложен старт 3/6/9h
Брзa програмa
Економична програма
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.