-6%

Vox LC 4745 E

16.990,00 ден

машина за садови

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605223 Категорија:

Опис

Енергетска класа А++
Капацитет (комплети) 10
Број на програми 7
Температура (°C) 40 – 50 – 60 – 65
Потрошувачка на енергија при стандарден циклус (kWh) 0,73
Потрошувачка на вода при стандарден циклус (L) 11
Бучава (db) 52
Димензии (Ш X В X Д), MM 450 x 850 x 598
Тежина, КГ 33,8
Програми Prewash
Quick 30min/40°C
ECO
Super 50min/65°C
Delicate 40°C
Daily 60°C
Intensive 65°C
Боја бела
Дополнителни функции Филтер од нерѓосувачки челик
скриен греач
Брзо миење (30 минути)
сигурносно заклучување
Опција за пола перење
Заштита од протекување
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.