Vox LC 4745 IXE

18.490,00 ден

Машина за миење садови

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605230 Категорија:

Опис

Број на комплетот: 10
Показател на преостанатото време на перењето: Да
Преносливи носачи за садовите: Да
Бојата: Inox
Класа на енергија: E
Тип на контрола: Дигитален
Бројот на програмите: 7
Бројот на температурата: 4
Потрошувачка на енергија (врз 100 циклуси) (kWh): 76
Скриен греен елемент: Да
Емисии на акустична бучава во воздухот (dB (A) re 1 pW): 52
Класа на емисии на акустична бучава во воздухот: D
Предперење: Да
Показател на циклусот во перењето: Да
Показател за недостатокот од сол: Да
Корпа за прибор за јадење: Да
Бројот на сталажите за шолјите: 4
Прилагодлива горната корпа: Да
Уклопувачки носачи за садовите во долниата корпа: Да
Горна четка – млазница: Да
Прилагодлива висина: + 20 мм
Напон/ фрекфенција: 220V – 240V / 50Hz
Осигурач: 10 A
Времетраење на програмата (ч: м): 03:18
Индекс на енергетска ефикасност: 55.9
Индекс на перформанси за чистење: 1.13
Индекс на перформанси на сушење: 1.07
Индикатор за завршување на програмата: Да
Индикатор за недостаток на средство за плакнење: Да
Опција за таблети: Да
Потрошувачка на вода при стандарден циклус (L): 11
Потрошувачка на енергија при стандарден циклус (kWh): 0.755
Рачки од пластична корпа: Да
Температура (°C): 40-50-60-65
Почеток/пауза: Да
Опција за пола перење: Да
Додатна корист: Extra Hygiene, Extra Rinse, Extra Drying
Програми: Prewash, Quick 30min/40°C, ECO, Super 50min/65°C, Delicate 40°C, Daily 60°C, Intensive 65°C
Одложен почеток на процесот на перење: 1-19h
Заштита од истурање: Да
Нето тежина: 33.8 кг
Висина без работна површина: 820 мм
Вкупна тежина: 35.8 кг
Дименѕије апарата (ШxВxД): 448x850x598 мм
Дименѕије спкованог апарата (ШxВxД): 492x881x661 мм
Количински товар (40ftHC контејнер): 216 ком

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.