-10%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 990 ден месечно.

Vox LC 13A1E BE

16.990 ден

Машина за миење садови

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605179 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Капацитет: 13 комплети
6 програми, одложен старт 1-24 часа
Температури: 40, 50, 65, 70°C
Пред перење, брзо перење 30 мин, ECO, супер перење 50 мин, интензивна програма од 65 °C, хигиенска програма од 70 °C
Опција за половично перење, индикатор за недостаток од сол, индикатор за завршување на програмата,
индикатор за циклусот на перење, индкатор за плакнење, копче за старт/пауза, заштита од протекување,
безбедносно заклучување, скриен греач
Држачи што се преклопуваат на долната корпа, подеслива висина +20 мм
Потрошена вода при стандарден циклус: 12 л
Потрошeна енергија за циклус: 0,937 kWh
Бучава: 49 dB
Димензии (ШxВxД): 598 x 850 x 598 мм
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.