-12%

Vox LC 12A15 B

15.490,00 ден

Машина за миење садови

Нема залиха

SKU: 8606019602420 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 12 комплети
6 програми, одложен старт 3/6/9 часа
Температури: 40, 50, 65, 70°C
Енергетска класа: А++, Еко
Филтер од нерѓосувачки челик, скриен греач
Брзо миење (30 минути), заштита од истекување и преплавување
Потрошена вода при стандарден циклус: 12 л
Потрошeна енергија за циклус: 0,9 kWh
Бучава: 52 dB
Димензии (ШxВxД): 598 x 850 x 598 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.