-9%

Vox LC 12A15 BIXE

17.990,00 ден

Машина за миење садови

Нема залиха

SKU: 8606019605162 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет: 12 комплети
6 програми, одложен старт
Температури: 40, 50, 65, 70°C
Брзо миење (30 минути), заштита од истекување и преплавување
Копче за старт/пауза, предперење, делумно перење, индикатор за циклусно перење,
индикатор за плакнење, индикатор за завршеток на циклусот, подеслива горна корпа, скриен грејач
Варијабилна висина 20+ мм
Потрошена вода при стандарден циклус: 12 л
Потрошeна енергија за циклус: 0,923 kWh
Бучава: 52 dB
Боја: сива (inox)
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.