-9%

Vox LC 12A15 E

16.890,00 ден

Машина за миење садови

Нема залиха

SKU: 8606019605148 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Боја: Бела
Класа на енергија: E
Тип на контрола: Механички
Бројот на програмите: 6
Бројот на температурата: 4
Потрошувачка на енергија (врз 100 циклуси) (kWh): 92
Скриен греен елемент: Да
Емисии на акустична бучава во воздухот (dB (A) re 1 pW): 52
Класа на емисии на акустична бучава во воздухот: D
Предперење: Да
Показател на циклусот во перењето: Да
Показател на циклусот во миењето: Да
Показател за недостатокот од сол: Да
Корпа за прибор за јадење: Да
Бројот на сталажите за шолјите: 2
Прилагодлива горната корпа: Да
Прилагодлива висина: + 20 мм
Напон/ фрекфенција: 220V – 240V / 50Hz
Осигурач: 10 A
Времетраење на програмата (ч: м): 03:25
Индекс на енергетска ефикасност: 55.9
Индекс на перформанси за чистење: 1.13
Индекс на перформанси на сушење: 1.07
Индикатор за завршување на програмата: Да
Индикатор за недостаток на средство за плакнење: Да
Опција за таблети: Да
Потрошувачка на вода при стандарден циклус (L): 12
Потрошувачка на енергија при стандарден циклус (kWh): 0.923
Температура (°C): 40-50-65-70
Почеток/пауза: Да
Опција за пола перење: Да
Програми: Prewash, Quick 30min/40°C, ECO, Super 50min/65°C, Hygiene 70°C, Intensive 65°C
Одложен почеток на процесот на перење: 3/6/9h
Заштита од истурање: Да
Нето тежина: 40.6 kg
Висина без работна површина: 820 мм
Вкупна тежина: 42.2 kg
Димензија на апарат (ШxВxД): 598x850x598 мм

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.