-9%

Vox LC 12A15 BE

16.990,00 ден

Машина за миење садови

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605155 Категорија:

Опис

Капацитет: 12 комплети
6 програми, одложен старт 3/6/9h
Температури: 40, 50, 65, 70°C
Брзо миење (30 минути), безбедносно заклучување
Потрошена вода при стандарден циклус: 12 л
Потрошeна енергија за циклус: 0,9 kWh
Бучава: 52 dB
Димензии (ШxВxД): 598 x 850 x 598 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.