-10%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 940 ден месечно.

Vox LC 12A15 BE

15.990 ден

Машина за миење садови

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605155 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Капацитет: 12 комплети
6 програми, одложен старт 3/6/9h
Температури: 40, 50, 65, 70°C
Брзо миење (30 минути), безбедносно заклучување
Потрошена вода при стандарден циклус: 12 л
Потрошeна енергија за циклус: 0,9 kWh
Бучава: 52 dB
Димензии (ШxВxД): 598 x 850 x 598 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.