-15%

VOX CTR 6305 IX

21.990,00 ден

електричен шпорет

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019604417 Категории: ,

Опис

Тип на шпорет електричен, стаклокерамички
Енергетска класа А
Начин на управување механичко
Зони на готвење 4
Моќност на зоните на готвење (W) стаклокерамичка рингла 145мм, 1200W
стаклокерамичка рингла 145мм, 1200W
стаклокерамичка рингла 180мм, 1800W
стаклокерамичка рингла 180мм, 1800W
електрична скара 1400W
Тајмер механички
Отстранлива врата на рерната да
Волумен на рерната, л 69
Вентилатор да
Димензии (Ш х В х Д), мм 600 x 850 x 600
Тежина, КГ 45,05
Боја сива, инокс
Дополнителни информации функција за одмрзнување
функција за скара
турбо функција
индикатор за уклучена рингла
индикатор за уклучена рерна
длабок плех за печење
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.