-19%

VOX EHB 600 WBF

12.490,00 ден

електричен шпорет

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019606909 Категории: ,

Опис

Тип на шпорет електричен
Енергетска класа А
Начин на управување механичко
Зони на готвење 4
Моќност на зоните на готвење (W) електрична рингла 145мм, 1000W
електрична рингла 145мм, 1000W
електрична рингла 180мм, 1500W
електрична рингла 180мм, 2000W
Експресна рингла 1
Отстранлива врата на рерната да
Волумен на рерната, л 72
Вентилатор не
Димензии (Ш х В х Д), мм 645 х 922 х 684
Тежина, КГ 37,47
Боја бела
Дополнителни функции индикатор за уклучена рингла
индикатор за уклучена рерна
плиток плех за печење
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.