-16%

Vox M 22 B

4.790,00 ден

вградна рерна

Нема залиха

SKU: 8606108251706 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Контрола Механичка
Моќност 700 W
Фреквенција на работа 2450 MHz
Капацитет 20 L
Тежина, КГ 10
Боја Црна
Дополнителни функции 5 степени на моќ
внатрешност од не ’рѓосувачки челик
функции за брзо одмрзнување на храна
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.