Vox GF 400

17.490,00 ден

Хоризонтален замрзнувач

Нема залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Хоризонтален замрзнувач
Капацитет: 359 л
Ентериер на замрзнувачот: 2 корпи
Технологија: Антибактериска заштита
Климатска класа: T / ST / N / SN
Гас: R290
Најниска температура на работење: -15 °C
Ниво на бучава: 44 dB
Време на чување на храната во случај на прекин на електрична енергија: 55h
D тип цевка за ладење
Амортизирана врата
Конвертибилен замрзнувач
Лесно чистење на ентериерот
Други бенефиции: индикатори за моќност, работа, аларм и светло
Димензии (В x Ш x Д): 82.5 x 125.5 x 74.5 cm

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.