Vox BE1-300RL

18.990,00 ден

Хоризонтален замрзнувач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605605 Категорија:

Опис

Боја: Бела
Класа на енергија: F
Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот: 287 л
Тип на контрола: Механички
Амортизирана врата: Да
Вид на рачка на вратата: Вградена рачка
Внатрешен замрзнувач: 1 корпа
Годишно потрошена енергија (kWh): 285 kWh
Капацитет на замрзнување: 14 кг
Класа на ниво на бучава: C
Климатска класа: SN /N/ ST
Најниска температура на околината на која уредот работи: 12 °C
Ниво на бучава: 40 dB
Прилагодлив термостат: Да
Систем за одмрзнување: Мануал
Сретство за ладење: R600a
Тркалца: Да
Режим за брзо замрзнување: Да
Време за читање храна во случај на прекин на електрична енергија: 28 h
Нето тежина: 38 кг
Висина: 845 мм
Вкупна тежина: 42 кг
Длабочина: 615 мм
Количински товар (40ftHC контејнер): 108 ком
Ширина: 1089 мм

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.