Vox BE1-200RL

14.990,00 ден

Хоризонтален замрзнувач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605599 Категорија:

Опис

Хоризонтален замрзнувач
Механички тип на контрола
Капацитет: 198 л
Ентериер на замрзнувачот: 1 корпа
Најниска температура на работење: 12 °C
Лесно чистење на ентериерот
Климатска класа: SN / N / ST
Мануелен систем за одмрзнување
Ниво на бучава: 40 dB
Внатрешно LED светло
Гас: R600a
Прилагодлив термостат
Време на чување на храната во случај на прекин на електрична енергија: 22 h
Амортизирана врата
Потрошувачка на енергија (годишно): 250 kWh
TURBO режим за брзо замрзнување
Вградена рачка
Тркалца
Димензии (В x Ш x Д): 84.7 x 91 x 55.5 cm
Гаранција: 5 години

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.